Čo máme nové

Zaujímavé články a aktuality

 • WINK Magazín JAR 2015

  WINK Magazín JAR 2015

  Naša práca

  WINK Magazín JAR 2015

  Photo: Stanislava H. Hricová
  Styling: Anna Žáková
  Visage: Aneta Nyariova - make up artist
  Hair: Veronika Chrénová / Donna Uomo Bratislava
  Model: Lenka Joklová

  WINK Magazín WINK Magazín WINK Magazín WINK Magazín

 • ničenie vlasov

  Zlozvyky, ktorými si ničíme naše vlasy

  Článok z dennikrelax.sk

  Každý z nás má nejaké zlozvyky, ktoré sa nevie odnaučiť. Fajčíme, nevieme sa vzdať sladkostí alebo nás trápia iné neduhy. Viete však o tom, že zlozvykom podliehame aj v starostlivosti o vlasy? Najrozšírenejšie z nich nám opísala hair stylistka Veronika Chrén. Veríme, že s nami sa vám ich podarí odstrániť.

  Prečítajte si celý článok tu

 • kvalita vlasov

  Chcete svetlejšie vlasy? Poradí vám odborník

  Článok z wanda.sk

  Keď vyjde slnko a začne sa blížiť leto, celkom prirodzene nás to ťahá k svetlejším farbám. Uprednostňujeme farebnejšie veci pred čiernymi, vyberáme jasnejšie doplnky aj ozdoby. To isté platí aj na hlave, kde sa pohrávame s farbou vlasov.

  Prečítajte si celý článok tu

 • čo robiť s vlasmi

  5 vecí, ktoré OKAMŽITE urobiť s vlasmi

  Článok z wanda.sk

  Mnohé z nás na hlave darmo hľadajú povestnú korunu krásy. Skončila sa zima a ak ste starostlivosť o svoje vlasy mierne zanedbávali, nemáte sa čo čudovať. Sú unavené, nudné a túžiace po zmene. Našťastie, jar je na oživenie vzhľadu ideálna, a tak sme sa vybrali po cenné rady. Odborník a hairstylista Braňo Belan nám poradí, čo urobiť s vlasmi, aby sme ich rýchlo dostali do formy.

  Prečítajte si celý článok tu

 • naša práca

  Miroslava Halmi Ex Luberdova

  Naša práca

  Miroslava Halmi Ex Luberdova na titulke BEAUTY & WOMAN

  Photo: Stanislava H. Hricova
  Vlasy: Veronika Chrénová / salón DONNA UOMO
  Make up: Aneta Nyariova
  Styling: Denisa Majska

  naša práca - účes naša práca - účesy

 • jemné vlasy

  Máte jemné a riedke vlasy? My vieme, ako vyčarovať objem!

  Článok z dennikrelax.sk

  Ak nie ste majiteľkou levej hrivy, iste patríte k tým, ktoré túžia po hustých vlasoch. Ste ochotná urobiť takmer čokoľvek, aby ste jemným, riedkym vlasom dodali väčší objem. Možno stačí len pár jednoduchých trikov a vy môžete mať zaraz bohatší účes a posilnenú štruktúru celej koruny krásy. Cenné rady ako sa k vytúženému výsledku dopracovať sme získali od profesionálneho hair stylistu Mareka Vránu.

  Prečítajte si celý článok tu

 • kaderník

  Kaderník radí: Ako mať po lete krásne vlasy?

  Článok z wanda.sk

  Koncom leta sa začína ozývať krutá pravda o našich vlasoch. Sú poškodené najmä slnkom, vodou z mora alebo z bazéna. Farba sa vymyla a hriva stratila lesk. Aj napriek tomu, že ste sa o ňu starali, potrebuje znova vyživiť a doplniť stratenú energiu. Nie je vôbec na škodu sa vlasom poriadne povenovať. Ako presne docieliť opäť skutočnú korunu krásy, to nám prezradil hair stylist Marek Vrána.

  Prečítajte si celý článok tu

 • vlasové farby

  Vlasové farby tohto leta - očami odborníka

  Článok z wanda.sk

  My ženy chceme vždy kráčať s módou, a preto nielen náš šatník, ale aj naše vlasy podliehajú módnym trendom. Nemusíte hneď meniť strih, stačí aj nová farba, ktorá vám dodá celkom iný nádych. Keďže chceme byť moderné a šik, nechali sme si poradiť od hair stylistu Braňa Belana, ktorý nám prezradil, aké vlasové farby a odtiene frčia tento rok.

  Prečítajte si celý článok tu

 • vlasy na leto

  Pripravte svoje vlasy na leto!

  Článok z dennikrelax.sk

  Leto je obdobie, kedy sú naše vlasy vyčerpané azda najviac. More, slnko, piesok- to všetko dáva našej korune krásy zabrať. Preto je nutné vlasy na toto ročné obdobie poriadne pripraviť, aby vydržali dovolenkový nápor. Čo všetko príprava zahŕňa sa dozviete sa od hair stylistu Braňa Belana.

  Prečítajte si celý článok tu

 • vlasy pochybnosti

  Pochybnosti?

  Nebojte sa.

  Nový klient má najčastejšie strach skúsiť niečo nové. Avšak len ak už náhodou nevidel našu prácu na niekom zo svojho okolia :).. Tu je jednoduché riešenie.. Konzultovať s kaderníkom až pokiaľ si obe strany nebudú isté, že sa pochopili a dohodli na vzájomne vybratom účese..

  Takže milé dámy a páni nebojte sa a pýtajte sa, až pokiaľ Vám nebude všetko ohľadom účesu jasné!! Sme tu pre Vás!

  Nechajte sa unášať príjemným pocitom..