Kto sme

Talentovaní vlasoví špecialisti

Dovoľte, aby sme sa Vám predstavili.
Salón Donna Uomo vznikol pre všetkých klientov, ktorí hľadajú osobitý prístup, kreativitu a dôveru. Kaderníci Veronika a Ivana sú talentovaní vlasoví špecialisti s dlhoročnými skúsenosťami a profesionálnymi úspechmi. Na základe skúseností vieme, že klient potrebuje zodpovedný prístup, profesionálne jednanie, odborné poradenstvo a diskrétnosť. Naši kaderníci si pri Vašej návšteve vypočujú požiadavky a konzultujú predstavy týkajúce sa Vašich vlasov a odborne navrhnú strih a farbu, ktorá Vám najviac ulahodí. Vieme, že kadernícka služba nie je len o jednostrannom pohľade na klienta, ale je nutné prihliadať na všetky okolnosti a zohľadniť ich pri samotnom úkone. Samozrejmosťou je uspokojiť nášho klienta nielen dokonalým účesom, ale aj príjemným prostredím. Naším cieľom je, aby ste z Vašej návštevy odchádzali príjemne zrelaxovaní a obdarení pocitom hlbšej krásy. Vaše pohodlie dotvoríme príjemnou uvoľňujúcou masážou alebo podaním relaxačného čaju. V prípade, že s nami budete začínať deň, radi Vás prebudíme chutnou kávou.

Donna Uomo - tím

Náš tím

Ivana Završanová

Ivana Završanová

Hair Stylist

Všestranne založená mladá dáma. Dobrovoľná hasička a nadšená folkloristka s citom pre prácu s vlasmi. Už 12 rokov sa denno-denne púšťa do skrášľovania vlasov svojich klientov, ktorí sa zverili do jej starostlivosti. Do všetkého ide naplno a s dušou. Má rada nové výzvy, keď može využiť všetky svoje znalosti v technikách starostlivosti o vlasy.
Najväčšia jej radosť je spokojný klient.

Veronika Chrén

Veronika Chrén

Hair Stylist

Je najmladšou členkou teamu Donna Uomo. Napriek tomu jej talent, kreativita a skúsenosti tomu rozhodne nenasvedčujú. Svoju prax začala na stáži v Anglicku odkiaľ si priniesla nielen nové poznanie, ale aj nové zručnosti a techniky v starostlivosti o korunu krásy. Následne prijala výzvu a pracovala v televízií, kde sa starala o vlasy rôznym moderátorkám. Jej vyjadrenie práce je vyjadrením precíznosti, fantázie a postupnej zmeny u klienta, kde zohľadňuje jeho osobitý štýl a charakter.
DONNA UOMO – kreativita a precíznosť

Hana Čemanová

Hana Čemanová

Hair Stylist

Hanka je pôvodom zo Srbska. Na Slovensko sa prisťahovala pred šiestimi rokmi. Celý svoj profesijný život sa venuje vlasom. 17 rokov sa denne zdokonaľuje a posúva sa v kreativite. Sme radi, že túto výnimočnú osobnosť a skvelý talent môžeme ponúknuť aj vám - našim klientom. Ľudský prístup a profesionalita sú pre ňu samozrejmosťou. Jej prácu si môžete pozrieť na priložených fotografiách.

Juraj Kerekréti

Juraj Kerekréti

Manager

Každý deň nová výzva.. Snaha dosiahnuť, aby bol náš klient spokojný je mojim poslaním na každý deň. Ako team sme tu pre Vás už 12 rokov a som rád, že môžeme robiť Vaše dni krajšie. Teším sa na každé stretnutie nielen s Vami, ktorí už svoju dôveru vkladáte do nás. Do skorého videnia.

Galéria

Pozrite sa, ako to u nás vyzerá.

Naši partneri

Schwarzkopf

benefit-plus

kompliment

redken

authenticbeautyconcept

alternahair

Našu prácu vnímame ako poslanie.

Aby bol deň pre vás krásny nielen vlasmi, ale najmä pocitom s akým od nás odchádzate. Tešíme sa na vás aj počas ďalších rokov!