Kto sme

Talentovaní vlasoví špecialisti

Dovoľte, aby sme sa Vám predstavili.
Salón Donna Uomo vznikol pre všetkých klientov, ktorí hľadajú osobitý prístup, kreativitu a dôveru. Kaderníci Braňo, Veronika a Ivana sú talentovaní vlasoví špecialisti s dlhoročnými skúsenosťami a profesionálnymi úspechmi. Na základe skúseností vieme, že klient potrebuje zodpovedný prístup, profesionálne jednanie, odborné poradenstvo a diskrétnosť. Naši kaderníci si pri Vašej návšteve vypočujú požiadavky a konzultujú predstavy týkajúce sa Vašich vlasov a odborne navrhnú strih a farbu, ktorá Vám najviac ulahodí. Vieme, že kadernícka služba nie je len o jednostrannom pohľade na klienta, ale je nutné prihliadať na všetky okolnosti a zohľadniť ich pri samotnom úkone. Samozrejmosťou je uspokojiť nášho klienta nielen dokonalým účesom, ale aj príjemným prostredím. Naším cieľom je, aby ste z Vašej návštevy odchádzali príjemne zrelaxovaní a obdarení pocitom hlbšej krásy. Vaše pohodlie dotvoríme príjemnou uvoľňujúcou masážou alebo podaním relaxačného čaju. V prípade, že s nami budete začínať deň, radi Vás prebudíme chutnou kávou.

Donna Uomo - tím

Náš tím

Braňo Belan

Braňo Belan

Hair Stylist

Stálica teamu DONNA UOMO. Tí, ktorí poznajú jeho prácu a osobnosť vždy usmiateho mladého muža, vedia povedať, čo všetko znamená pre neho vyčarovať úsmev na tvári jeho klientov. Jeho dlhoročná a každodenná poctivá práca je zárukou neustáleho napredovania. Každý nový deň, každá skúsenosť či školenie je jeho inšpiráciou do ďalších dní venovaných starostlivosti o vlasy.
Krása, radosť a štýl - DONNA UOMO

Ivana Završanová

Ivana Završanová

Hair Stylist

Všestranne založená mladá dáma. Dobrovoľná hasička a nadšená folkloristka s citom pre prácu s vlasmi. Už sedem rokov sa denno-denne púšťa do skrášľovania vlasov svojich klientov, ktorí sa zverili do jej starostlivosti. Do všetkého ide naplno a s dušou. Má rada nové výzvy, keď može využiť všetky svoje znalosti v technikách starostlivosti o vlasy.
Najväčšia jej radosť je spokojný klient.

Veronika Chrén

Veronika Chrén

Hair Stylist

Je najmladšou členkou teamu Donna Uomo. Napriek tomu jej talent, kreativita a skúsenosti tomu rozhodne nenasvedčujú. Svoju prax začala na stáži v Anglicku odkiaľ si priniesla nielen nové poznanie, ale aj nové zručnosti a techniky v starostlivosti o korunu krásy. Následne prijala výzvu a pracovala v televízií, kde sa starala o vlasy rôznym moderátorkám. Jej vyjadrenie práce je vyjadrením precíznosti, fantázie a postupnej zmeny u klienta, kde zohľadňuje jeho osobitý štýl a charakter.
DONNA UOMO – kreativita a precíznosť

Juraj Kerekréti

Juraj Kerekréti

Manager

Každý deň nová výzva.. Snaha dosiahnuť, aby bol náš klient spokojný je mojim poslaním na každý deň. Ako team sme tu pre Vás už 7 rokov a som rád, že môžeme robiť Vaše dni krajšie. Teším sa na každé stretnutie nielen s Vami, ktorí už svoju dôveru vkladáte do nás. Do skorého videnia.

Galéria

Pozrite sa, ako to u nás vyzerá.

Naši partneri

Schwarzkopf

benefit-plus

kompliment

redken

authenticbeautyconcept

alternahair

Našu prácu vnímame ako poslanie.

Aby bol deň pre vás krásny nielen vlasmi, ale najmä pocitom s akým od nás odchádzate. Tešíme sa na vás aj počas ďalších rokov!