BLONDME

s Advanced Bonding systémom

Nový rad BLONDME chráni vlasy počas zosvetľovania, melírovania a farbenia

Prišiel čas privítať úplne novú éru blond dokonalosti. Obľúbený rad BLONDME od Schwarzkopf Professional je aj vďaka obsahu revolučnej Bonding technológii teraz lepší ako kedykoľvek predtým.

Bonding technológia momentálne dobíja kadernícky svet. Táto technológia aktívne pretvára poškodené, oslabené a mdlé vlasy opätovným spájaním a znovu vybudovaním di-sulfidových väzieb vo vnútornej štruktúre vlasu. Z toho dôvodu sa Bonding technológia na salónoch rýchlo „vyvíja z jednoduchého trendu na nutnosť, ktorú musia ponúkať všetky kaderníctva“, hovorí Lesley Jennison, globálna Colour ambasádorka Schwarzkopf Professional.

Od Bonding služby po integrovanú Bonding technológiu
Schwarzkopf Professional spája Bonding technológiu s farbami BLONDME a radom starostlivosti — vytvára tak novú generáciu produktov pre kaderníkov, ktorá v sebe obsahuje patentovaný* Advanced Bonding Systém. Namiesto výrobkov, ktoré sa osobitne používajú na Bonding službu, a ktoré si vyžadujú ďalší krok počas farbenia, melírovania alebo zosvetlenia, nový rad BLONDME pomáha kaderníkom farbiť vlasy ich klientiek na blond a poskytovať im všetky benefity Bonding technológie v jednom jednoduchom kroku. Pokročilý rad starostlivosti navyše pomáha udržiavať vlasy v ich zdokonalenej kondícii.


Použitie nových produktov BLONDME

Úplne nové, väzby posilňujúce, BLONDME farby a tonery dokážu vyhovieť všetkým blond klientkám — či už túžia po chladných, medových, karamelových tónoch alebo po dúhových, krémových, platinových či bronzových odtieňoch. BLONDME Schwarzkopf Professional Globálni ambasádori Lesley Jennison a Kim Vo, ktorých hviezdnu klientelu tvoria mená ako Gwyneth Paltrow i Elle McPherson či Katherine Heigl a Kate Hudson, prinášajú sériu ohromujúcich blond štýlov a techník farbenia, vytvorených novým radom BLONDME.

Lesley Jennison odporúča používať pri zmene farby z tmavej na blond BLONDME Bond Enforcing Premium Lightener 9+ a BLONDME Tonery, ktorými vytvoríte oslnivú, jasnú, žiarivú aj platinovú blond.

rôzne typy vlasov *požiadané o patent


Platinová a studená blond sú práve teraz veľmi trendové. Lesley Jennison volí BLONDME Bond Enforcing Blonde Lifting na vytvorenie úžasne ľadových tónov. Dokonale žiarivé, jemné platinové, metalické a šedé tóny dosiahnete pridaním tonerov BLONDME Blonde Toning v úžasných pastelových tónoch.

„Na dosiahnutie menej radikálnych výsledkov, dodám tmavým vlasom karamelový lesk pomocou BLONDME Bond Enforcing Paint-On-Lightener a BLONDME Bond Enforcing Blonde Highlighting“, hovorí Kim Vo a dodáva: „Moje klientky chcú, aby ich blond bola jasná a krásna, chcú žiariť. Ale všetko je to o prispôsobovaní ich blond odtieňom tak, aby zodpovedali ich osobnosti, typu pleti a farbe očí,“ hovorí Kim Vo. Rozmanitosť štýlov a farbenia, ktoré BLONDME umožňuje, mu pomáha prispôsobiť a vytvárať zo svojich klientiek dokonalé blondínky.

Už farbeným alebo prirodzeným blond vlasom, ktoré sú krehké a potrebujú vyživiť, môžu kaderníci ponúknuť extra službu intenzívneho Bondingu, ktorá je na mieru šitá pre blondínky, s použitím Keratin Restore Intenzívneho ošetrujúceho Bonding Elixíru a Keratin Restore Bonding Masky.


Predĺžte výsledky kúry na salóne domácou Bonding starostlivosťou BLONDME

Rad BLONDME Bonding starostlivosť bol vyvinutý expertmi tak, aby pôsobil spolu s BLONDME Bond Enforcing farbami. Sortiment jemnej starostlivosti vytvára väzby a pomáha udržiavať fenomenálne výsledky farbenia. Tieto výrobky sú zároveň prispôsobené potrebám chladných alebo teplých blond odtieňov. Tone Enhancing Bonding Šampón a Tone Enhancing Bonding Maska fungujú tak, aby obnovili a posilnili väzby, zlepšili výsledok farbenia a dodali maximálny lesk. Pre blondínky so studenou blond je tu aj Tone Enhancing Bonding Sprejový Kondicionér.


BLONDME od Schwarzkopf Professional v skratke:

BLONDME Zosvetľovač

 • BLONDME Schwarzkopf

  Premium Lift 9+

  Tento vysoko účinný púdrový zosvetľovač dodáva vlasom maximálne zosvetlenie – až do 9 úrovní a je vhodný na všetky vlasy, obsahuje Bonding technológiu. 450g.

  Bond Enforcing Paint-On Lightener

  Krémový zosvetľovač bez amoniaku na precízne a jednoliate techniky nanášania voľnou rukou.

  Krémový zosvetľovač

  Bleach and Tone

  Zosvetľovacie aditívum, ktoré zosvetľuje a tónuje v jednom jednoduchom kroku a dodáva až 8 úrovní zosvetlenia. V ponuke v dvoch odtieňoch.

BLONDME Bond Enforcing farby

 • Bond Enforcing Blonde Lifting

  Veľmi účinné zosvetľovacie odtiene, ktoré obsahujú Bonding technológiu a poskytujú zosvetlenie, vytváranie väzieb a tónovanie počas jednej aplikácie. Zloženie dokáže zosvetliť až o 5 stupňov. V ponuke sú 3 odtiene: steel blue, ice, sand.

  Bond Enforcing Hi-Lifting

  Zosvetľujúce odtiene obsahujúce Bonding technológiu, ktoré výrazne zosvetľujú a tónujú tmavé alebo už farbené vlasové základy. V ponuke 2 odtiene: warm blonde a cool rose.

  Bond Enforcing White Blending

  Vysoko kvalitné zosvetlenie, bonding a prekrytie bielej v jednom. Tento produkt sa môže použiť na zosvetlenie až do 4 úrovní a 100% prekrytie bielych vlasov. V ponuke sú 4 odtiene: ice, irise, sand, caramel.

BLONDME Tónovanie a neutralizácia

 • BLONDME Tónovanie a neutralizácia

  Blonde Toning

  Pastelové tóny sú vhodné na predzosvetlené základy a neutrálne základy 9 alebo svetlejšie. Vzájomne miešateľné s farbiacimi krémami BLONDME Lifting a White Blending. V ponuke v 7 odtieňoch: ice, steel blue, sand, caramel, strawberry, lilac, apricot.

  Instant Blushes

  V ponuke v štyroch odtieňoch: ice, strawberry, jade, steel blue. Tieto žiarivé, pastelové spreje bez záväzkov sa môžu používať na už zosvetlené alebo prirodzené blond základy – 9 a svetlejšie.
  17,90 EUR/250 ml

BLONDME Salónna a domáca Bonding starostlivosť

Expertmi navrhnutá pre uzamknutie a udržanie efektu salónnej blond služby
 • BLONDME Salónna a domáca Bonding starostlivosť

  Keratin Restore Bonding Šampón

  Výživný šampón bez sulfátov, ktorý jemne umýva oslabené a zničené vlasy. Integrovaná Bonding technológia pôsobí tak, že vytvára nové väzby vo vlasových vláknach, posilňuje oslabené oblasti vo vlasovej štruktúre a tak vyhladzuje a dodáva vlasom kondíciu.
  12,90 EUR/250ml

  Keratin Restore

  Keratin Restore Intenzívny Ošetrujúci Bonding Elixír

  Dokonalý koncentrát pre Bonding starostlivosť na salóne v kombinácii s BLONDME Keratin Restore Maskou. Intenzívne opravuje vnútornú štruktúru krehkých, zosvetlených a farbených vlasov pri vytváraní nových väzieb vo vlasových vláknach. 150 ml

  ULTIMÁTNY KONCENTRÁT BONDING STAROSTLIVOSTI
  NA POUŽITIE NA SALÓNE V KOMBINÁCII S BLONDME
  KERATIN RESTORE BONDING MASKOU

  Keratin Restore

  Keratin Restore Bonding Kondicionér

  Výdatný krémový kondicionér, ktorý chráni a napráva zosvetlené a farbené vlasy tak, že Bonding technológia vytvára nové väzby vo vlasových vlákach, pomáha rozčesať, vyhladzuje povrch vlasu a dodáva blond farbe lesk.
  14,50 EUR/200ml

  Keratin Restore Bonding Čistiaci kondicionér

  BLONDME Keratin Restore Bonding čistiaci kondicionér je jemný, bezsulfátový, menej peniaci čistiaci kondicionér vhodný pre všetky farbené blond vlasy. Jemne čistí a regeneruje v jednom kroku, zároveň vytvára nové väzby vnútri vlasového vlákna. Napomáha jednoduchému rozčesávaniu a posilňuje oslabená miesta vo vlasovej štruktúre. Uhladzuje povrch vlasu pre optimálny lesk blond farby.
  Obsahuje integrovanú Bonding technológiu.
  19,90 EUR/500ml

  Keratin Restore

  Keratin Restore Bonding Maska

  Hlbkovo obnovujúca starostlivosť navrhnutá expertami tak, aby dopĺňala a udržiavala štruktúru krehkých, zosvetlených a farbených vlasov. Táto vyživujúca maska má výdatnú krémovú štruktúru a je určená na použitie pri salónnych blond službách i na domácu starostlivosť.
  19,90 EUR/200ml

  Shine Elixír

  Shine Elixír

  Luxusný elixír, ktorý poskytuje uhladenie a starostlivosť, zatiaľ čo vlasy zanecháva jemné a hodvábne na dotyk. Naneste do stredných dĺžok na uterákom vysušené vlasy. Neoplachujte.
  14,50/150ml

  Pre studenú blond:
  Tone Enhancing Bonding Šampón

  Tone Enhancing Bonding Šampón – Studená blond

  Pigmentovaný, bezsulfátový šampón s integrovanou Bonding technológiou. Tento šampón bol vyvinutý expertami na to, aby cielene poskytoval studené pigmenty pre udržanie chladných blond tónov.
  12,90 EUR/250ml

  Tone Enhancing Bonding Maska

  Tone Enhancing Bonding Maska

  Ľahká, pigmentovaná starostlivosť obsahujúca Bonding technológiu. Zloženie tiež dodáva studené pigmenty pre udržanie chladných blond tónov a vizuálne rozjasnenie melírov a presvetlení.
  19,90 EUR/200 ml

  Tone Enhancing Sprejový Kondicionér

  Tone Enhancing Sprejový Kondicionér

  Pigmentovaný neoplachovací sprejový kondicionér s chladným cendre tónovým smerovaním – na jednoduchú dennú starostlivosť o Vašu blond.
  14,50 EUR/150 ml

  Pre teplú blond:
  Tone Enhancing Bonding Šampón

  Tone Enhancing Bonding Šampón

  Tento pigmentovaný bezsulfátový šampón má bohatý karamelový odtieň, ktorý podporuje a udržiava teplé blond odtiene. Jeho jemné zloženie dodáva potrebné stupne teplých pigmentov tak, aby udržal teplé tóny. Zároveň jemne čistí a stará sa o tie najdelikátnejšie melírované alebo farbené vlasy.
  12,90 EUR/250 ml

  Tone Enhancing Bonding Maska

  Tone Enhancing Bonding Maska

  Táto hĺbkovo vyživujúca pigmentovaná starostlivosť s integrovanou Bonding technológiou obsahuje prírodné teplé farebné pigmenty na oživenie teplých blond a obohatenie mdlých, vyblednutých blond a zároveň dodáva výrazné vyživenie.
  19,90 EUR/200 ml


Späť na novinky